Om du vill nå hela förbundsstyrelsen
kan du skicka ett meddelande till

fst@skolungdom.fi

  • Cecilia Huhtala

    Förbundsordförande
    cecilia.huhtala@skolungdom.fi
    +358 50 322 7715

    Cecilia leder förbundet och ansvarar för
    intressebevakning, presskontakter och samarbete med andra organisationer. Hon fungerar också som förman för verksamhetsledaren.

  • Tilda Cederberg

    Vice ordförande, Chefredaktör och ansvarig för redaktionen
    tilda.cederberg@skolungdom.fi
    +358 44 343 7750
  • Niko Partanen

    Vice ordförande, Ansvarig för Internationella utskottet
    niko.partanen@skolungdom.fi
    +358 45 844 4660
  • Lilja Benton

    Ansvarig för verksamhetsutskottet
    lilja.benton@skolungdom.fi
    +358 44 244 8085
  • Emma Karmanheimo

    Ansvarig för Politiska utskottet
    emma.karmanheimo@skolungdom.fi
    +358 40 962 2412
  • Fanny Östergård

    Ansvarig för verksamhetsutskottet
    fanny.ostergard@skolungdom.fi
    +358 40 749 0901
  • Isak Henricson

    Chefredaktör och ansvarig för redaktionen
    isak.henricson@skolungdom.fi
    +358 45 188 6498
  • Elodie Böhling

    Ansvarig för Internationella utskottet
    elodie.bohling@skolungdom.fi
    +358 40 843 3080
  • Sonja Engström

    Styrelsemedlem, Ansvarig för Politiska utskottet
    sonja.engstrom@skolungdom.fi
    +358 40 861 8772

Håll dig uppdaterad – Prenumerera på FSS nyhetsbrev!

Få senaste informationen om FSS verksamhet direkt i din inkorg en gång i månaden!

Vi spammar inte! Läs vår [link]integritetspolicy[/link] för mer info.

Håll dig uppdaterad – Prenumerera på FSS nyhetsbrev!

Få senaste informationen om FSS verksamhet direkt i din inkorg en gång i månaden!

Vi spammar inte! Läs vår [link]integritetspolicy[/link] för mer info.